Büyülenme Hakkında www.brosurtasarim.netHem katalog hem bile broşür layihamlarınız en rakik detaylarına derece düşünülür ve markanıza yakışacak layihamlar ile sunulur. Bu sayede firmamız vasıtalığı ile güçlü reklam yapabilir ve belirlediğiniz hedefe en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİ ÖDEMEsitemizde ssl alt binası mevcuttur ve 256 Bit şifreli sıyanet ile evo ssl ile korunmaktadır

Broşür Çeşitli ürün ve özen tanıtımında kullanabileceğiniz içeriğinde kesik ürün ve ihtimam bilgisi bulunan hassaten firmanızın iletişim bilgilerini ve ilk planda müşterilerinizin ilgisini çekebilmek açısından maliyeti taşınması ve dağıtlıması açısından kullanabileceğiniz ilk ve en önde gelen reklam ara bulucundan biridir.

Web Home senelerın tecrübesi ve çağdaş çağın uygulamaları ile sizlere yeni bir reklam hizmeti sunuyor. Yüzbinlerce insana aynı anda ulaşmanızı sağlamlayacak e-katalog ile şirketinizin kurumsallığını her alanda temaşa etmiş olacaksınız.

Çünkü o firmanın yaptığı her iş bundan sonda o logo ile anılacaktır. İşte bu nedenledir ki ne kadar sağlıklı bir kataloğunuz varsa o kadar da yararlı bir imaj ve hayalnüz var demektir.

Hareketli ve görsel zenginliğe malik e-kataloglar bilgiye bir numara tıklama ile ulaşmanın en esen yoludur. Bilgiyi en profesyonel ve prestijli şekilde aktaran bu yöntemi seçerek kurumsal adımlarınızdan en büyüğünü atmış olursunuz.

Katalog tasarımına girmeden önce, katalog nedir, katalog düşüncemının önemi nedir kadar konulara bileğinelim. Katalog, şirket ya da markaların ürün ve hizmetlerini takdim etmek üzere kullandıkları, içeriği geniş ve detaylı olan tablı reklam vasıtadır. Katalogun markalar sinein önemi çok fazladır. Kataloglar bizatihi markanızın reklamını yaparlar ve oflaz hazırlanmış bir katalog spontane markanın ürünlerini müşteriye anlatır.

Birhayli kişi, sosyal medyanın yalnızca Feysbuk, Twitter ve Instagram'da bâtınerik yayınlamayı mideerdiğini ...

 Meraklı bir katalog sahibi olursanız müşterilerinizin ilgisini haydi haydi çekebilirsiniz. Zati bir şirket için her ahit öncelikli olan dikkat çkazanç evetğu gerçeği kaynak önünde bulundurulduğu saat katalogların önemini bir yol henüz görebilirsiniz. Katalog bastırarak kurumsal kimliğinizi en yakınlarında şekilde anlatım ederken hemen ara potansiyel müşterilerinize de kendinizi vizyonunuz çerçevesinde anlatım edebilirsiniz.

Bir farklı kondisyon ise katalogların farklı zamanlarda basıldığı mevsim oluşan farklı renk tonlarıdır. Bu durumda ise pantone kodlarının belirlenmesi ve ikinci baskı öncesi katalog tabaat tesisine bir önceki katalogdan bir örneğin gönderilmesidir. Böylece tüm katalogların aynı tonlarda olması katkısızlanabilir.

Markanıza ve imajınıza yönelik dürüstılda artan ilk şey logonuzdaki layihamsal nüansındalıktır. Ardından kullanılan renkler ve semboller hasılat. Çizimsel çkızılışma, harflerin yararlanma biçimi, seçilen font, seçilen puntoların tamamı logonuzu rüşvetda ayrıştıran öğelerdir.

Tanıtım materyallerinden en çok kullanılanlarından biri bile Katalog Düşüncemı dır. Kataloglar tanıtımın da ötesinde kullanıcının davranışini kolaylaştırma görevini bile üstlenir.

Düşünceleriniz bizim kucakin önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Katalog düşüncemında kullanılabilecek bu usul kesilmiş geometrik şekiller, öne çıkarmak istediğiniz ileti sinein hem rağbet çekici hem bile üç boyutlu bir görünüm sergiler. Kataloğunuzu eline meydan ve inceleyen okuyucular üzerinde ise eğlenceli bir etki yaratacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *